středa 10. ledna 2018

Individuální angličtina a jak získat čas na výuku?

Individuální angličtina a jak získat čas na výuku?


Určitě to všichni znáte nebo jste to již slyšeli. Chci se učit anglicky ale nemám čas. Na výuku angličtiny nemám čas. Nemám čas jezdit na kurz angličtiny někam do města. Kurzy angličtiny jsou ve špatnou dobu to jsem ještě v práci nebo ve škole. Nestíhám nikam dojíždět. Nechce se mi jezdit na angličtinu někam do města a mít problémy kde zaparkovat a tak podobně.
Výmluvy tohoto typu jsou nejobvyklejší, ale dají se jednoduše a efektivně vyřešit.

Není nutné ovládat čas ani ho najít, je ale nutné, aby vám čas někdo ušetřil a pomohl Vám tak usnadnit vaší cestu k výuce angličtiny.Individuální výuka angličtiny Vám pomůže vyřešit tento problém a získat tak potřebný čas pro Vaše vzdělávání.

Jistě Každý z vás slyšel o možnostech individuální výuky angličtiny nebo soukromé výuce, ale málokdo si uvědomuje opravdové výhody a možnosti takovéto výuky.

Jednou z nich a to opravdu podstatnou výhodou je Vaše úspora času. Tuto výhodu navíc můžete kombinovat přesně podle Vašich potřeb. Individuální výuka angličtiny může probíhat u vás doma nebo v práci. Váš osobní lektor přijede na domluvené místo za Vámi. Vy tak ušetříte ne jenom čas strávený dopravou do kurzu angličtiny tam a zpět, ale i čas potřebný parkování, cenu dopravy a podobně.

Tento ušetřený čas tak můžete věnovat buď přípravě na výuku angličtiny nebo Vaší pracovní činnosti či zábavě.

Pouze tento důvod již stojí za to začít s individuální výuka angličtiny ještě dnes!


Individuální výuka angličtiny je určena především lidem, kteří jsou velmi pracovně vytížení jako jsou soukromí podnikatelé, manažeři a lidé, kteří například pracují z domova. Dále pak lidé, kteří nemohou nebo se jim nechce jezdit do jazykové školy.

Pro ty, kteří si chtějí učit anglicky v jazykové škole, ale termíny kurzu jim nevyhovují, je individuální výuka angličtiny řešení. Náš soukromý lektor angličtiny vám bude plně k dispozici v časy, které vám vyhovují. Můžete tak přijet do jazykové školy přesně v dny a časy, které Vám vyhovuji po předchozí domluvě s Vaším lektorem.


Pouze tyto dva důvody stačí k vyřešení problémů s výmluvami a argumenty že na angličtinu nemáte čas.


Jazyková škola BIEB nabízí možnosti individuální výuky angličtiny v Brně v Praze a to s českým lektorem nebo s rodilým mluvčím.

Podívejte se ještě dnes na stránky www.jazykybieb.cz a získejte přehled o výhodách a možnostech individuální výuky angličtiny s jazyky BIEB.