středa 23. srpna 2017

Opět otevíráme individuální jazykové kurzy němčiny pro děti BIEB


Hledáte kurzy němčiny pro děti od 4 do 7 let? Pak právě jim je určen jazykový kurz němčiny BIEB. S kurzem angličtiny pro děti předškolního věku je výuka němčiny zábavná a pestrá. Tento inovativní program výuky němčiny pro malé děti je založený na osvědčené BIEB metodě a nejnovějších vědeckých poznatcích o vzdělávání dětí. Na jeho přípravě se již několik let podílí nejznámější lektoři jazyků, včetně majitelky jazykové školy BIEB Moniky Janištinové.

Program:
  • Výuka probíhá individuálně dle vašich časových možností
  • Program probíhá po celý školní rok
  • Lektoři jsou rodilí mluvčí nebo čeští lektoři, specializující se na práci s dětmi

„Čím dříve, tím lépe“. Všeobecně známé heslo platí u výuky cizích jazyků dvojnásob. Právě proto BIEB ve spolupráci s největšími odborníky na vzdělávání dětí – připravil zajímavé, efektivní a motivační jazykové programy pro děti a mládež. Kurzy si kladou za cíl rozvinout vnímání nových poznatků a položit základ budoucího úspěšného studia cizích jazyků, bez kterých se v dnešním světě lze jen těžko obejít. Znalosti, které jazykové programy přinášejí se dále úročí…..

Pro starší děti 8-11 je připraven podnětný program, který děti motivuje k vyjadřování jejich názorů. V rámci tohoto programu se studenti setkají s radostí a vzrušením z nových poznatků. Novinkou je také výuka němčiny pro děti online….

www.jazykybieb.cz